MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 10289337
nr 1028 9337
Karmstolar
Ett par, senbarockstil, ek
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 mars 2016
kl 20:19:15
150 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr